+90 212 222 70 85 Pzts - Cuma 09:00 - 17:00 Fetihtepe Mah. Zümrüt Sokak No:28/A Beyoğlu- İSTANBUL

Hakkımızda

Hakkımızda

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sektöründe faaliyet gösteren DORUK İş Güvenliği Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. hızla gelişen teknoloji ve sektörü yakından takip ederek uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Profesyonel, kaliteli ve etkili çalışma ilkeleri doğrultusunda bilgi ve birikimlerini insanlar ile paylaşmayı amaç edinmiş olan DORUK İş Güvenliği deneyimli kadrosu ile sektördeki yerini almıştır.

Müşterilerine kaliteli hizmet sunarken sektördeki yeniliklere açık, değişimlere hazırlıklı, ürün yelpazesini sektörden gelen istemlere göre genişleten DORUK İş Güvenliği, değerlerine de hep bağlı kalmıştır.

DORUK İş Güvenliği,şterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, müşterilerinin ihtiyacını doğru saptayıp bu ihtiyaca doğru cevap verebilecek kaliteli ürün ve hizmeti sağlamaktadır.

Anasayfaya Dönmek İçin Tıklayın

Misyonumuz

Şirketimiz Doruk İş Güvenliği (Handle Emniyet Kemeri Üreticisi) kalite yönetimi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında, doğru şekilde ve zamanında karşılamak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni ürünlerimizle faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci ve her türlü yenilikçi ürün ve hizmet sunmak.

Ortak Değerlerimiz

Doruk İş Güvenliği (Handle Emniyet Kemeri Üreticisi) olarak davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Sorumluluk
  • Adalet
  • Mükemmeliyet
  • Şeffaflık
  • Rekabet
  • Yaratıcılık
  • Karşılıklı sevgi ve saygı

Vizyonumuz

Doruk İş Güvenliği (Handle Emniyet Kemeri Üreticisi) misyonu doğrultusunda müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri çevreye ve insan sağlığına uygun olarak üretmeyi ve tedarik etmeyi varoluş politikasının gereği olarak belirleyen Doruk İş Güvenliği (Handle Emniyet Kemeri Üreticisi) ürün ve uygulamalarla hızla değişen dünyada daha fazla tüketiciye ulaşılması, büyümeyi gerçekleştirmek için, HEDEF PAZAR DÜNYA yaklaşımından hareketle, pazar payının arttırılması, karlı ve uzun dönemli sürdürülebilir büyümenin sağlanması, kaynakların doğru kullanımı ile yeni yatırımlarla ulusal ve uluslararası alanda sürekli büyüyen bir yapı hedeflenmektedir.